Asociatia Tinerilor din Ialomita
Bine ai venit pe forumul Asociatiei Tinerilor din Ialomita !

De Craciun, impreuna prin arta reloaded Logo

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Asociatia Tinerilor din Ialomita
Bine ai venit pe forumul Asociatiei Tinerilor din Ialomita !

De Craciun, impreuna prin arta reloaded Logo

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre !
Asociatia Tinerilor din Ialomita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De Craciun, impreuna prin arta reloaded

3 participanți

In jos

De Craciun, impreuna prin arta reloaded Empty De Craciun, impreuna prin arta reloaded

Mesaj Scris de Sonia Vin Noi 11, 2011 9:45 pm

Hello ATI people..after a long long time.: Smile

Ma gandesc sa organizez cea de-a doua editie a spectacolului caritabil "De Craciun, impreuna prin arta" iar pentru asta vreau sa stiu cine ar avea timp/inspiratie/bunavointa sa se implice atat in echipa de organizare cat si in cea de promovare.Stiu ca majoritatea sunteti ocupati cu ATI FEST dar totusi daca sunt voluntari , va rog sa ma contactati pentru mai multe detalii.

Zi buna!
Sonia
Sonia
V.I.P.
V.I.P.

Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 31

Sus In jos

De Craciun, impreuna prin arta reloaded Empty Re: De Craciun, impreuna prin arta reloaded

Mesaj Scris de dede Sam Noi 12, 2011 4:05 pm

daca pot sa te ajut cu ceva..de la distanta in mare parte,imi zici
dede
dede
Playhouse Mod
Playhouse Mod

Mesaje : 109
Data de inscriere : 08/09/2010
Varsta : 32

Sus In jos

De Craciun, impreuna prin arta reloaded Empty Re: De Craciun, impreuna prin arta reloaded

Mesaj Scris de Mihaela Vin Noi 18, 2011 10:31 pm

Desi nu am prea mult timp liber, te pot ajuta cu cea mai mare placere:)...ma poti suna oricand ...intru pe internet foarte rar Very Happy
Mihaela
Mihaela
V.I.P.
V.I.P.

Mesaje : 21
Data de inscriere : 08/09/2010
Varsta : 30

Sus In jos

De Craciun, impreuna prin arta reloaded Empty Re: De Craciun, impreuna prin arta reloaded

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum