Asociatia Tinerilor din Ialomita
Bine ai venit pe forumul Asociatiei Tinerilor din Ialomita !

Si tu poti fi Mos Craciun! Logo

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Asociatia Tinerilor din Ialomita
Bine ai venit pe forumul Asociatiei Tinerilor din Ialomita !

Si tu poti fi Mos Craciun! Logo

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre !
Asociatia Tinerilor din Ialomita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Si tu poti fi Mos Craciun!

In jos

Si tu poti fi Mos Craciun! Empty Si tu poti fi Mos Craciun!

Mesaj Scris de dede Lun Dec 13, 2010 9:06 am

Dragi frati mai mari si potentiali Mos craciuni,



Avand in vedere interesul vostru de a-l ajuta pe Mos Craciun in a cumpara cadourile pentru copiii de la centrul de plasament "Arlechino" (care trebuie spus ca au fost foarte cuminti in anul ce a trecut) am sa va spun ce lucruri au ramas neachizitionate.

Alin si Silviu cei doi frati de 5 respectiv 7 ani isi doresc:
Alin:un tractor albastru pentru nisip, un trening, o veverita (banuiesc ca de plus ) si dulciuri.
Silviu: cate o figurina Batman si Spiderman, un trening si dulciuri.

Costi , un microbist infocat de 15 ani care tine cu Rapid ar vrea:o minge de fotbal, ghete de fotbal alb visinii, un fular cu Rapid, o masina cu telecomanda, caiete dictando mici cat mai multe si dulciuri.


Alina si Gheorghita , doua verisoare de 15 respectiv 13 ani vor in special dulciuri si fructe, cate o bluzita si cate un ruj/strugurel.

Marina, o domnisoara de aproape 17 ani as vrea o trusa de farduri, un strugurel, un ondulator de par si un parfum.

Zilele trecute la centru au mai fost adusi doi baietei de 10 ani,de la care am inteles ca ar dori multe dulciuri , cate o minge de fotbal (ca sunt pasionati de fotbal) si lego.Cei doi joaca si tenis de camp deci probabil ar aprecia si cate o racheta de tenis.

Vrand sa luam copiilor si ceva util , ca stim cu totii cat de fantezisti pot fi cand e vorba de Mos Craciun, le-am intrebat pe ingrijitoare.Ele ne-au spus ca au neaparata nevoie de papuci de casa pentru ei, 8-10 perechi, cu numere cuprinse intre 34 si 38.De asemenea , Silviu mai are nevoie pentru la scoala de un stilou si un corector, Costi de multe caiete dictando si pentru toti copiii carti de colorat si carioci.
Cei care vor sa vina cu noi la cumpararea cadourilor ramase sau cand le ducem la copii (joi la ora 19:00) va rog sa ma anuntati.



dede
dede
Playhouse Mod
Playhouse Mod

Mesaje : 109
Data de inscriere : 08/09/2010
Varsta : 32

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum