Asociatia Tinerilor din Ialomita
Bine ai venit pe forumul Asociatiei Tinerilor din Ialomita !

sedinta 15 septembrie Logo

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Asociatia Tinerilor din Ialomita
Bine ai venit pe forumul Asociatiei Tinerilor din Ialomita !

sedinta 15 septembrie Logo

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre !
Asociatia Tinerilor din Ialomita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sedinta 15 septembrie

2 participanți

In jos

sedinta 15 septembrie Empty sedinta 15 septembrie

Mesaj Scris de dede Joi Sept 16, 2010 2:21 am

astazi, eu sunt responsabila cu depanatul amintirilor de la sedinta..Razz..azi ne-am intalnit la sediu si am vorbit, in principal, despre faptul ca trebuie sa mergem weekendul acesta sa facem curatenie.lumea a propus sa mergem sambata, dar mada a zis ca o sa faca un sondaj.in principiu, fiecare aduce de acasa ce poate, dar e bine sa spunem pe aici ce, nu cumva sa ne nimerim multi cu aceleasi lucruri, si sa ducem lipsa de altele..am mai vorbit si despre proiectul cu facultati, dar subiectul asta o sa il abordez la topicul lui..am mai vorbit si despre proiectul lui dragos..banuiesc ca o sa ne dea el mai multe detalii hmm..inca nu stim sigur cum o sa ne descurcam cu mobilierul, dar.. mai intai curatenie, si pe urma si scaune, birou, etc Very Happy daca am uitat ceva..va rog sa ma completati cheers
dede
dede
Playhouse Mod
Playhouse Mod

Mesaje : 109
Data de inscriere : 08/09/2010
Varsta : 32

Sus In jos

sedinta 15 septembrie Empty Re: sedinta 15 septembrie

Mesaj Scris de Mada Vin Sept 17, 2010 12:55 am

Si link-ul Doodle este: http://www.doodle.com/vdryd47cpwvskwu3
Spor la completat Smile

Mada
Mada
Super-Mod
Super-Mod

Mesaje : 56
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 35

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum