Asociatia Tinerilor din Ialomita
Bine ai venit pe forumul Asociatiei Tinerilor din Ialomita !

fara titlu Logo

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Asociatia Tinerilor din Ialomita
Bine ai venit pe forumul Asociatiei Tinerilor din Ialomita !

fara titlu Logo

Pentru a beneficia de tot ceea ce va ofera forumul nostru, va rugam sa va conectati daca sunteti deja membru, sau sa va alaturati comunitatii noastre !
Asociatia Tinerilor din Ialomita
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

fara titlu

+4
Mihaela
dede
Claudiu
stefania
8 participanți

In jos

fara titlu Empty fara titlu

Mesaj Scris de stefania Vin Sept 10, 2010 3:19 am

sooper idee Very Happy mie imi plac forumurile alea p care se cearta lumea :Laughing: am citit odata unele tareee funny,nu mai stiu c forum era.so...sunt curioasa c o sa se intample p asta.nu ma intelegeti gresit,ca nu's amatoare de can-canuri dar e bn uneori sa ne mai si contrazicem ca atatia oamerni...tot atatea pareri.. scratch despre......si aici urmeaza propunerile voastre.... Wink

stefania
V.I.P.
V.I.P.

Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/09/2010

Sus In jos

fara titlu Empty Re: fara titlu

Mesaj Scris de Claudiu Vin Sept 10, 2010 3:29 am

Pai inseamna ca forumurile alea ,daca se certa lumea, nu erau ingrijite de catre moderatorii lor.
Oricum scopul acestui forum nu este ca lumea sa se certe (dar asta nu inseamna a se contrazice), ci scopul sau este sa facem ceva cat mai bun si mai de calitate in orice domeniu.Smile
Claudiu
Claudiu
Admin
Admin

Mesaje : 105
Data de inscriere : 08/09/2010
Localizare : Slobozia

https://atialomita.forumgratuit.ro

Sus In jos

fara titlu Empty Re: fara titlu

Mesaj Scris de dede Mar Sept 14, 2010 10:38 pm

foarte tare ideea cu coltul paginii..claule, ti-am zis ca sunt cel mai mare fan al tau Imbratisare
dede
dede
Playhouse Mod
Playhouse Mod

Mesaje : 109
Data de inscriere : 08/09/2010
Varsta : 32

Sus In jos

fara titlu Empty Re: fara titlu

Mesaj Scris de Claudiu Mar Sept 14, 2010 11:47 pm

In ultima vreme am cam lasat treburile cu calculatorul pentru ca am in fiecare zii repetitii de la 2 si jumatate pana pe la 6-7,plus scoala,plus alte cateva treburi.Am o groaza pe cap,asa ca imi cer scuze daca anumite cereri nu vor fi rezolvate la timp:|


Ultima editare efectuata de catre Claudiu in Sam Sept 25, 2010 7:43 pm, editata de 2 ori
Claudiu
Claudiu
Admin
Admin

Mesaje : 105
Data de inscriere : 08/09/2010
Localizare : Slobozia

https://atialomita.forumgratuit.ro

Sus In jos

fara titlu Empty ...

Mesaj Scris de Mihaela Mier Sept 15, 2010 12:17 am

Nu-i nici o problema!Astea sunt detalii care se vor rezolva pe parcurs:).Eu te pot ajuta cu imaginea ,dar iarasi intervine problema cu timpul:D...Totusi o sa incerc! Am inteles ca anul asta o sa fac "Procesarea Imaginii" in amanunt si poate invat lucruri noi:D
Mihaela
Mihaela
V.I.P.
V.I.P.

Mesaje : 21
Data de inscriere : 08/09/2010
Varsta : 30

Sus In jos

fara titlu Empty Re: fara titlu

Mesaj Scris de Catalin Sam Sept 25, 2010 2:29 am

Mie imi place pe forum. deja avem un numar destul de mare de membrii intr-un timp atat de scurt....intr-o saptamana am sa o cam raresc cu forumu.
Catalin
Catalin
V.I.P.
V.I.P.

Mesaje : 32
Data de inscriere : 10/09/2010
Varsta : 33
Localizare : calculatorul de la care scriu.

Sus In jos

fara titlu Empty Re: fara titlu

Mesaj Scris de florescu.stefan Sam Sept 25, 2010 7:30 pm

la chestia din dreapta sus cred ca pot ajuta si eu...eu unu zik ca ma descurc destul de bn in ps si dc sa nu dau o mana de ajutor?Very Happy
florescu.stefan
florescu.stefan
Newbie
Newbie

Mesaje : 23
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Amara

http://blogu-ratacit.blogspot.com

Sus In jos

fara titlu Empty Re: fara titlu

Mesaj Scris de Claudiu Sam Sept 25, 2010 7:41 pm

Pai nu cred ca te-ai uitat la data cand am pus acel mesaj ( Scris de Claudiu la data de Mar 14 Sept 2010 - 18:47 ) Smile...acum am finalizat colutul si l-am facut exact cum am vrut sa arate ...dar daca vii cu idei mai bune doar da-mi add pe messenger si trimite-mi imaginea facuta de tine Smile.

Dar sa aibe totusi o legatura cu forumul , nu sa fie ceva complet diferit de fonturile titlurilor sau culorile forumului:).

Claudiu
Claudiu
Admin
Admin

Mesaje : 105
Data de inscriere : 08/09/2010
Localizare : Slobozia

https://atialomita.forumgratuit.ro

Sus In jos

fara titlu Empty Re: fara titlu

Mesaj Scris de florin.manole Vin Oct 08, 2010 5:01 pm

am o sugestie pentru o noua si marunta sectiune a forumului: info bucuresti - adica o sectiune in care sa punem info cu diverse evenimente care ar putea fi interesante pt studenti. ce ziceti?
florin.manole
florin.manole
Newbie
Newbie

Mesaje : 4
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

fara titlu Empty subscriu

Mesaj Scris de Florin Vin Oct 08, 2010 7:40 pm

florin.manole a scris:am o sugestie pentru o noua si marunta sectiune a forumului: info bucuresti - adica o sectiune in care sa punem info cu diverse evenimente care ar putea fi interesante pt studenti. ce ziceti?

salutare, mi se pare destul de interesanta idee,insa eu unul vorbesc in necunostinta de cauza deoarece nu cunosc cati dintre membri sau in bucuresti sau sunt interesati de aceasta localitate subscriu la ce a scris florin manole recomandand sa fie postate si stiri/evenimente/activitati din slobozia
Florin
Florin
Membru
Membru

Mesaje : 40
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Fetesti

Sus In jos

fara titlu Empty Re: fara titlu

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum